Mikołajki w Primost Południe! Wczoraj w naszej firmie zrobiło się wyjątkowo świątecznie! Od rana towarzyszyły nam uśmiechy, słodkie upominki i duża dawka pozytywnej energii.
Wczoraj w naszej firmie zrobiło się wyjątkowo świątecznie! Od rana towarzyszyły nam uśmiechy, słodkie upominki i duża dawka pozytywnej energii.
Święty Mikołaj nie zapomniał o naszej ekipie i zadbał, by każdy poczuł magię zbliżających się Świąt. Dziękujemy wszystkim za wspólną, radosną atmosferę – właśnie takie chwile budują wyjątkowy klimat w Primost Południe.
A Wy czujecie już świąteczny klimat?
Masz pytania o tę inwestycję?
Skontaktuj się z naszym zespołem — odpowiemy w 1–3 dni roboczych.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.